A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

Hybrid Seminar on Cohesion Policy support to RTDI

Hybrid Seminar on Cohesion Policy support to RTDI
Ruszyła rejestracja na organizowane przez DG REGIO wydarzenie poświęcone ewaluacji wsparcia polityki spójności na rzecz badań, rozwoju technologicznego i innowacji w latach 2014-2020, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00-16:00 zarówno na miejscu w Brukseli, jak i on-line.

 

Cel:

Seminarium zostanie zorganizowane w imieniu Komisji Europejskiej, Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO), a współgospodarzami będą Prognos AG, CSIL i Visionary Analytics. Seminarium będzie stanowić wyjątkowe forum do dyskusji, pogłębiania i zatwierdzania wniosków wynikających z bieżącej oceny wsparcia w zakresie badań naukowych i rozwoju technologicznego (BRT), finansowanego w ramach polityki spójności. Podczas seminarium wnioski te zostaną zaprezentowane w ustrukturyzowany sposób i omówione z przedstawicielami Komisji Europejskiej, instytucji zarządzających, ekspertami i innymi zainteresowanymi stronami. Dodatkowo zostanie on wykorzystany do rozważenia możliwych zaleceń i ulepszeń przyszłego wsparcia w zakresie badań naukowych, rozwoju technologicznego innowacji (RTDI) w ramach Polityki Spójności.

Rejestracja:

Aby się zarejestrować, wypełnij ten formularz. Aby wziąć udział w seminarium osobiście, można zarejestrować się do środy 3 kwietnia 2024 r. Rejestracja do udziału w seminarium pozostanie otwarta, a link umożliwiający dołączenie do seminarium zostanie udostępniony wcześniej. Należy pamiętać, że udział osobisty wymaga zgody ze względu na ograniczoną pojemność sali. Koszty podróży i zakwaterowania w przypadku udziału osobistego podlegają zwrotowi na warunkach określonych w załączonym dokumencie.

Pozostałe informacje:
Osoba kontaktowa:

Wszelkie zapytania dotyczące wydarzenia lub problemy z formularzem rejestracyjnym prosimy kierować na adres e-mail justyna.kramarczyk@prognos.com