A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

Europejskie Dni Badań Naukowych i Innowacji

EDBNiI
W dniach 20 i 21 marca br. odbędzie się 5. edycja Europejskich Dni Badań Naukowych i Innowacji.

Będzie można w niej uczestniczyć zarówno na miejscu w Brukseli, jak i on-line. Jest to coroczne flagowe wydarzenie Komisji Europejskiej poświęcone badaniom naukowym i innowacjom, do udziału w którym zaproszeni są decydenci, naukowcy, badacze oraz wszyscy zainteresowani tematyką R&I. Celem wydarzenia jest dyskusja i wspólne kształtowanie przyszłości badań i innowacji w Europie i poza nią poprzez udział m.in. w debatach politycznych, warsztatach tematycznych, sesjach dot. możliwości finansowania. 

W tym roku dyskusja skupi się na tym, w jaki sposób możemy uczynić Europę bardziej ekologiczną, sprawiedliwą i konkurencyjną w ramach wspólnej narracji – 40-letniej podróży przez programy ramowe w zakresie badań i innowacji. 

Więcej informacji, program i link do rejestracji dla uczestników in person: https://projects.research-and-innovation.ec.europa.eu/en/events/upcoming-events/research-innovation-days. Rejestracja dla uczestników on-line nie została jeszcze uruchomiona.

SM wydarzenia: @EUScienceInnov, @HorizonEU, #RiDaysEU.

EDBNiI
Innovative Public Procurement Programme

Podczas tegorocznych Europejskich Dni Badań Naukowych i Innowacji, Program Zamówień Publicznych na Innowacje (Innovative Public Procurement Programme) we współpracy z Komisją Europejską i Europejską Radą Innowacji, organizuje w dniach 19-20 marca br. międzynarodową konferencję poświęconą Zamówieniom Publicznym na Innowacje w ramach prezydencji belgijskiej w Radzie UE

Więcej szczegółów na stronie: https://www.ewi-vlaanderen.be/en/events/innovation-procurement-conference 
Program i rejestracja: https://www.ewi-vlaanderen.be/en/innovation-procurement-conference-programme