A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

EU Space programme success stories

EU Space programme success stories. Networking meeting in the Copernicus year

Networking meeting in the Copernicus year

W imieniu Biura NCBR w Brukseli i Krajowego Punktu Kontaktowego PR Horyzont Europa serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym w związku z obchodami 550. rocznicy urodzin wybitnego polskiego myśliciela i astronoma - Mikołaja Kopernika, pn. „EU Space programme success stories. Networking meeting in the Copernicus year”.

Partnerami niniejszego wydarzenia są: Polska Agencja Kosmiczna, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie NCBR w Brukseli w dn. 24 maja br. przy Rue Belliard 40.

Celem spotkania jest nie tylko wspomnienie o wielkim polskim uczonym, ale również zaprezentowanie europejskich osiągnięć w rozwoju technologii kosmicznych. 

Wydarzenie będzie również unikalną szansą do zapoznania się z aktualnymi możliwościami finansowania projektów badawczo-innowacyjnych ze środków europejskich oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami Komisji Europejskiej i agencji wykonawczych KE mających siedzibę w Brukseli.  

Wydarzeniu towarzyszy Wystawa: Życie i dokonania Mikołaja Kopernika - renesansowy polihistor, najwybitniejszy obywatel Warmii, który tam właśnie spędził większość swojego życia, a którego dokonania na trwale zapisały się w historii nauki światowej.

W załącznikach znajduje się aktualna agenda spotkania.

Prosimy osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu o przesłanie maila potwierdzającego swój udział bezpośrednio do p. Marty Krutel na adres: marta.krutel@ncbr.gov.pl 

Termin zgłoszeń upływa dn. 17 maja br.
 

Załączniki:

  AGENDA_Space_event_Brussels_24_05_2023.pdf Pobierz