A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

H2POLAND

H2POLAND
Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND jest odpowiedzią na potrzebę popularyzowania wiedzy dotyczącej technologii nisko i zeroemisyjnych. Zapraszamy do udziału w drugiej edycji H2POLAND, która odbędzie się w Poznaniu 16 - 17 maja 2023.

IDEA FORUM H2POLAND
Gospodarka wodorowa jest jednym z kluczowych kierunków ograniczania globalnych zmian klimatu.  Forum H2POLAND to przestrzeń do międzyśrodowiskowej współpracy  biznesu, nauki, samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych na rzecz maksymalizacji udziału polskich zasobów produkcyjnych i usługowych w realizacji inwestycji wodorowych.

KTO BIERZE UDZIAŁ W FORUM H2POLAND?
Forum H2POLAND to platforma wymiany eksperckiej wiedzy, która skupia przedstawicieli administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, środowisko nauki oraz biznesu otwartego na nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

TEMATYKA FORUM H2POLAND
Tematyka wpisuje się w plan REPowerEU, który zakłada przystępną cenowo, bezpieczną i zrównoważoną energię dla Europy. Wodór staje się paliwem, które rewolucjonizuje unijną energetykę i umożliwia jeszcze pełniejsze wykorzystanie potencjału źródeł odnawialnych, a to przybliża Europę do neutralności klimatycznej.

Pierwsza edycja Forum H2POLAND odbyła się w maju 2022 roku. W czasie dwóch bardzo intensywnych dni na trzech scenach wystąpiło blisko stu ekspertów z całego świata, a ponad półtora tysiąca gości z całej Europy, uczestniczyło w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz targach. 

Więcej informacji znajdą Państwo w załącznikach oraz na stronie H2POLAND.

Załączniki:

  E-Zaproszenia_H2POLAND.PDF Pobierz
  Forum H2Poland agenda robocza stan na 27.04.pdf Pobierz