A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

Zapisy na Kongres Firm Rodzinnych 2023

KFR
 
Mamy przyjemność poinformować, że 6.06.2023 odbędzie się kolejna, już 6 edycja Kongresu Firm Rodzinnych i Właścicielskich. 

Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Zaprezentujemy technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 

Podobnie jak w poprzednich edycjach wymagana jest rejestracja na Kongres.  
Aby zgłosić swój udział należy się zarejestrować

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólnym dziełem środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, jedynym i pierwszym na Dolnym Śląsku wydarzeniem o tej skali i wadze merytorycznej adresowanym do osób z całej Polski prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm. Koncepcje i modele biznesowe muszą zostać na nowo poddane ocenie i rewizji. Pojawia się przy tym mnóstwo pytań, na które nie ma jeszcze dobrych odpowiedzi. Dotyczą one konkretnych rozwiązań prawnych, rozstrzygnięć podatkowych, ale również dróg wyjścia, oceny korzyści i zagrożeń oraz poszukiwania ścieżek przyszłego rozwoju.

Do udziału w Kongresie Firm Rodzinnych zapraszamy:

  • firmy rodzinne, właścicielskie, rzemieślnicze,
  • sukcesorów i sukcesorki,
  • pracowników i managerów zatrudnionych w firmach rodzinnych.
Kongres został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.

 

Kongres Firm Rodzinnych