A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

S3 CoP

S3 CoP
Komisja Europejska zaprasza na Smart Specialisation Strategies (S3) conference, która odbędzie się online 30 marca 2023 r. Rejestracja właśnie ruszyła.

Konferencja jest wydarzeniem otwierającym nową Społeczność Praktyków S3 i zostanie rozpoczęta przez komisarz Ferreirę. Jest to pierwsze z serii wydarzeń, które DG REGIO organizuje dla wszystkich interesariuszy S3 z różnych regionów w państwach członkowskich UE. Kolejne planowane jest na listopad 2023 r.

W załączeniu znajduje się wiadomość, która została opublikowana na Inforegio i zawiera więcej szczegółów.

Ta konferencja jest doskonałą okazją dla praktyków S3, ekspertów, decydentów do debaty i wymiany doświadczeń na temat Inteligentnych Specjalizacji. To bardzo dobry moment, ponieważ operacjonalizacja polityki spójności UE na lata 2021-2027 jest wciąż na wczesnym etapie, a teraz nacisk zostanie położony na wdrożenie w życie strategii Inteligentnych Specjalizacji i realizację niezbędnych inwestycji.

Najnowsze wiadomości dotyczące S3 CoP można również śledzić na Twitterze: S3 CoP @S3Cop_EU, a także na specjalnej stronie internetowej.
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Gergana STANCHEVA Gergana.STANCHEVA@ec.europa.eu

Załączniki:

2023

  News Item_S3 CoP Conference.docx Pobierz