A+ A A-
BIP
Logowanie
Szukaj
Kontakt

Nabór na wyjazd na 15 edycję European Space Conference w Brukseli i wydarzenia towarzyszące

15th ESC
Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór dla osób działających w branży aerospace na wyjazd na 15 edycję European Space Conference w dniach 24-25 stycznia 2023 r. w Brukseli.

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Rozwój inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska poprzez skoordynowane działania animacyjne w zakresie przedsiębiorczego odkrywania” ogłasza nabór na wyjazd dla osób zajmujących się współpracą nauki i biznesu oraz transferem technologii, w tym przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży aerospace z terenu województwa dolnośląskiego na 15 edycję European Space Conference – jedno z największych wydarzeń integrujących branżę kosmiczną w Europie, która odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2023 r. w Brukseli. Wylot planowany jest na 23 stycznia z Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika, powrót planowany jest 25 stycznia w godzinach popołudniowych lub wieczornych również na lotnisko we Wrocławiu. Dokładny program wyjazdu wraz ze wskazaniem wydarzeń towarzyszących konferencji zaplanowanych w konsultacji z Regionalnym Biurem Województwa Dolnośląskiego w Brukseli i przedstawicielami Europejskiej Sieci Współpracy Regionów na rzecz Badań i Innowacji (ERRIN) zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.

Urząd Marszałkowski zapewnia transport lotniczy i na miejscu, zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Uwaga! Koszt rejestracji na konferencję każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.
Link do rejestracji na konferencję: https://spaceconference.eu/

Nabór przedsiębiorstw  prowadzony jest w oparciu o Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w wyjazdach organizowanych w ramach projektu pn. „Rozwój inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska poprzez skoordynowane działania animacyjne w zakresie przedsiębiorczego odkrywania”, z którym należy się zapoznać przed dokonaniem rejestracji.

Forma zgłoszenia: formularz rekrutacyjny (załącznik nr 3 do Regulaminu).
Wypełniony i podpisany formularz rekrutacyjny wraz z wypełnionymi i podpisanymi załącznikami dot. RODO (załącznik nr 6 i 7) i pomocy de minimis (jeżeli dotyczy – załącznik nr 4, 5) należy przesłać w formie zeskanowanej na adres: innowacje@dolnyslask.pl.
Termin zakończenia naboru: 03.01.2023 r. godzina 15.00

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z panem Michałem Fryczem z Wydziału Rozwoju Gospodarczego UMWD tel. 71 776 91 86


ZAPRASZAMY!

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Rozwój inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska poprzez skoordynowane działania animacyjne w zakresie przedsiębiorczego odkrywania”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

FE

 

Załączniki:

2022

  Regulamin rekrutacji i uczestnictwa.pdf Pobierz
  Nr 3. Wzór Wniosku o uczestnictwo w wyjeździe – Formularz rekrutacyjny.docx Pobierz
  Nr 4. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.rtf Pobierz
  Nr 5. Wzór oświadczenia przedsiębiorcy o uzyskanej pomocy de minimis.docx Pobierz
  Nr 6. Obowiązek informacyjny.docx Pobierz
  Nr 7. Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.docx Pobierz

2023

  Lista podmiotów zakwalifikowanych na wyjazd.pdf Pobierz