Kalendarium wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Licznik : 526857
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KNOW-MAN Zarządzanie sieciami wiedzy w parkach technologicznych
Aktualności - Aktualne wydarzenia

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że projekt KNOW-MAN poświęcony zarządzaniu sieciami wiedzy w parkach technologicznych realizowany w ramach INTERREG IVC rozpoczął właśnie trzeci-ostatni rok realizacji. W celu podsumowania dotychczasowych działań oraz ustalenia szczegółowego planu pracy w roku kończącym projekt w dniach 8-10 lutego br. odbędzie się spotkanie projektowe w hiszpańskiej Sewilli. 

Spotkanie służyć będzie przede wszystkim wymianie wiedzy na temat działań podejmowanych w poszczególnych sześciu regionach – partnerach projektu w szczególności zmierzających do utrwalenia efektów projektu po zakończeniu jego realizacji. Dyskutowane będą rezultaty i perspektywy tzw. regionalnych okrągłych stołów organizowanych w każdym z regionów w celu dyskutowania wyników projektu. Ponadto prezentowane będą działania podejmowane w celu wdrażania regionalnych atlasów wiedzy – szczególnych narzędzi obrazujących innowacyjność regionów. Partnerze podzielą się także doświadczenia z prac tandemów ekspertów- narzędzia w ramach którego minimum dwu partnerów pracuje nad międzyregionalnym transferem instrumentu wspierania transferu wiedzy.

Ważną częścią spotkania będą także wizyty studyjne partnerów projektu w Andaluzyjskim Parku Technologicznym Przemysłu Samolotowego AEROPOLIS oraz w Parku Technologicznych Cartuja i Inkubatorze im. Marii Curie.

Spotkanie będzie dotyczyło także strategii upowszechniania wyników projektu KNOW-MAN w regionach partnerskich, a także na szerszym forum europejskim. W szczególności ustalony zostanie charakter i kształt publikacji wieńczących projekt, a także program międzynarodowej konferencji kończącej projekt, która będzie miała miejsce w Berlinie w październiku 2012 r.

Szczegóły dotyczące zbliżającej się konferencji oraz obszerne informacje o projekcie, w tym publikacje i raporty dostępne są na stronie internetowej www.know-man.eu. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia!

Pliki do pobrania
- english version

 Więcej informacji:Adam Płoszaj | Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. | www.euroreg.uw.edu.pl
Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG | Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 30 | 00-927 Warszawa | POLSKA | +48 22 826 16 54


  
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IVc

 

Data: 01.02.2012 Aktualizacja: 01.02.2012
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
CSS XHTML WEB S508 projekt i wykonanie vstudio.pl