Kalendarium wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Licznik : 526872
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Konferencja InvestExpo Business Meeting oraz konferencja Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja.
Aktualności - Aktualne wydarzenia


Na jakim etapie rozwoju jest Dolny Śląsk? W co inwestować w czasach dekoniunktury? Jakie są narzędzia wspierające rozwój innowacyjności w MŚP? I najważniejsze – czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci już 11 i 12 października br. w Hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu podczas konferencji InvestExpo Business Meeting oraz konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja.

II Wrocławska Konferencja InvestExpo Business Meeting to kolejna edycja unikalnego w skali regionu wydarzenia podejmującego tematy gospodarcze i ekonomiczne oraz gromadzącego szeroką publiczność zainteresowaną podniesieniem poziomu innowacyjności przedsiębiorstw i organizacji oraz pozyskaniem kapitału na rozwój firmy. Konferencja stanowi niepowtarzalną okazję do zdobycia cennej, specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych i współpracy. Konferencje PSAB-I poświęcone będą problematyce efektywnej komercjalizacji wiedzy i technologii pochodzącej ze szkół wyższych oraz funkcjonowaniu nowoczesnych sieci inwestorów kapitałowych – Aniołów Biznesu w Polsce i na Dolnym Śląsku. Nasze wydarzenia swoją tematyką obejmować będą również zagadnienia związane z szeroko rozumianym finansowaniem udziałowym innowacyjnych firm zlokalizowanych w regionie. PSAB–I finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 3.3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, zgłoszenia należy przesyłać na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
w treści maila podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, nazwę reprezentowanej firmy oraz dni, w których mają Państwo zamiar wziąć udział.

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencjach jest bezpłatny. Więcej informacji:
www.investexpo.pl oraz www.psab.pl. Zapraszamy!

Pliki do pobrania:

Agenda
Grafika
Formularz zgłoszeniowy

 

 Artykuł na podstawie inforamcji przesłanych przez P. Rafała Pałgana

Data: 04.10.2011 Aktualizacja: 05.10.2011
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
CSS XHTML WEB S508 projekt i wykonanie vstudio.pl