Kalendarium wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Licznik : 526938
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Seminarium dotyczące audytu technologicznego i innowacyjności przedsiębiorstw
Aktualności - Aktualne wydarzenia

 

Zapraszamy do udziału w seminarium „Audyt technologiczny jako narzędzie rozwoju innowacyjności i konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw” organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Transferu Wiedzy i Technologii oraz Business Centre Club – Lożę Dolnośląską.

Podczas seminarium będą Państwo mogli dowiedzieć się czym jest audyt technologiczny i jakie mogą być korzyści jego wykonania w Państwa firmie, a także zapoznać się z Narzędziem Audyt Technologiczny przygotowanym przez DOTWIT. NAT to bezpłatny program ekspercki wdrażany i wykorzystywany przez Ośrodek do badania potrzeb dolnośląskich przedsiębiorstw w zakresie możliwości absorpcji wiedzy i technologii pochodzących z poza środowiska firmy. Daje on możliwość dokonania przez firmę samodzielnej analizy jej pozycji konkurencyjnej oraz najważniejszych aspektów związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pod katem jego rozwoju i podniesienia innowacyjności. Będą Państwo mieli również okazję poznać korzyści oraz efekty wykonania audytu technologicznego przy pomocy NAT przez wybrane przedsiębiorstwa.

Termin: 3 października 2011r., godz. 15.00-19.00.
Miejsce:  Business Centre Club – Loża Dolnośląska, ul. Metalowców 25, 54-156 Wrocław.
Sposób rejestracji: Prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerami telefonów: 608 753 179, 608 753 309.

O Ośrodku:
Dolnośląski Ośrodek Transferu Wiedzy i Technologii powstał z myślą o rozwoju współpracy między sektorem nauki a przedsiębiorcami w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań i usług oraz przepływu wiedzy i technologii. Poprzez swoją aktywność  Ośrodek wspiera merytorycznie i organizacyjnie przedsiębiorstwa na Dolnym Śląsku podnosząc poziom innowacyjności i konkurencyjności rynkowej firm w otoczeniu regionalnym i międzynarodowym.
W ramach  działań oferta DOTWiT dla przedsiębiorstwa obejmuje profesjonalne wsparcie w procesie transferu wiedzy i technologii, kontakt z jednostkami badawczo – rozwojowymi, przedsiębiorcami i pracownikami naukowymi uczelni oferującymi swoje wyniki badań a także korzystanie z ofert technologicznych pochodzących z Bazy Ofert Innowacyjnych DOTWiT.
Ośrodek oferuje zrealizowanie specjalnie przygotowanego Audytu Technologicznego, który oprócz kompleksowej oceny potencjału i możliwości innowacyjnych (technologicznych) podmiotu, wskaże na proponowane rozwiązania doskonalące procesy produkcji i usług. Narzędzie Audyt technologiczny  umożliwia samodzielne i nieodpłatne przeprowadzenie kompleksowej oceny działania firmy z punktu widzenia jej rozwoju oraz wzmocnienia pozycji konkurencyjnej poprzez zastosowanie nowych technologii.

 

Pliki do pobrania:
Program seminarium

 Projekt „Stawiam na innowacje! Skuteczny transfer wiedzy i technologii z uczelni do przedsiębiorstw” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Artykuł na podstawie informacji przesłanych przez P. Kamila Bromskiego.

Data: 28.09.2011 Aktualizacja: 05.10.2011
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
CSS XHTML WEB S508 projekt i wykonanie vstudio.pl