Kalendarium wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Licznik : 469993
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
4 Futures - Targi Innowacji i Przedsiębiorczości
Aktualności - Aktualne wydarzenia
 Szanowni Państwo,
Przedstawiamy ofertę uczestnictwa w Targach Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE oraz udziału w Spotkaniach Kooperacyjnych dla Członków Klastrów oraz Firm-Lokatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce.
Targi Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE zaplanowano jako otwartą imprezę, na której będą mogły zaprezentować się firmy klastrowe i lokatorzy Instytucji Otoczenia Biznesu przed szeroką publicznością. Impreza będzie promowana w mediach ogólnopolskich oraz regionalnych, m.in. poprzez działania public relations, spoty radiowe oraz plakaty. Dodatkowo, specjalne zaproszenia do odwiedzenia targów będą kierowane do potencjalnych inwestorów - anioły biznesu, przedstawiciele capital venture, przedsiębiorcy, partnerów – ośrodki B+R, studenci, przedsiębiorcy oraz środowisk opiniotwórczych - przedstawiciele władz, środowiska naukowego i mediów. 
Targi odbędą się w trzech dużych miastach Polski – Łodzi, Krakowie i Wrocławiu, obejmując swym zasięgiem cały kraj.
Zachęcamy również Państwa do udziału w Spotkaniach Kooperacyjnych, które towarzyszą targom. Będzie to doskonała okazja do spotkania z członkami innych klastrów i lokatorami innych parków, wymiany doświadczeń i być może nawiązania owocnych kontaktów.
W trakcie spotkań kooperacyjnych będą odbywać się także warsztaty merytoryczne prowadzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak ICT, odnawialne źródła energii i efektywności energetycznej, współpraca B+R z przedsiębiorcami, kreowanie wizerunku i pozycji firmy na rynku, transfer technologii, internacjonalizacja i nowe technologie w działalności gospodarczej, partnerstwo publiczno-prywatne, czy też finansowanie inwestycji ze źródeł zewnętrznych. Warsztaty te mają dostarczyć uczestnikom praktyczną wiedzę, która wesprze ich w prowadzonej działalności.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i namawiamy do uczestnictwa.
W przypadku pytań, proszę o kontakt.

 


Z poważaniem,
Magdalena Niziołek
koordynator targów 4 FUTURE
tel.: +48 / 602-876-476
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://targi4future.pl
www.spotkaniakooperacyjne.pl

Załącznik:
Program Targów

Data: 11.04.2013 Aktualizacja: 11.04.2013
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
CSS XHTML WEB S508 projekt i wykonanie vstudio.pl