Kalendarium wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Licznik : 503558
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Warsztaty sieciujące Dolnośląskiej Sieci Wzornictwa Przemysłowego we Wrocławiu!
Aktualności - Aktualne wydarzenia

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw oraz projektantów (przedstawicieli nauki oraz praktyków) z regionu na bezpłatne warsztaty z zakresu współpracy w procesie rozwoju produktu wzorniczego oraz funkcjonowania zespołu projektowego.

 

Warsztaty obędą się 14 marca (czwartek), w godzinach od 9 do 17:15 (zapewnione przerwy kawowe i lunch) we Wrocławskim Parku Przemysłowym (Centrum Konferencyjne, ul. Fabryczna 10).

 

Tematyka warsztatów:

-    czynniki sukcesu w procesie rozwoju nowego produktu wzorniczego z punktu widzenia projektanta i przedsiębiorcy
-    symulacja kluczowych etapów współpracy między projektantem i przedsiębiorcą w procesie rozwoju nowego produktu: efektywne zarządzanie i komunikacja w projekcie wzorniczym
-    przykłady polskich/regionalnych case study z zakresu współpracy projektant-przedsiębiorca
-    sesja networkingowa i możliwość nawiązania relacji biznesowych

Warsztaty prowadzą trenerzy-praktycy z: Concordia Design

Grupy docelowe:
-    właściciele i pracownicy dolnośląskich przedsiębiorstw
(w szczególności produkcyjnych oraz branż: produkcji środków transportu, elektronicznej i elektromaszynowej, w tym AGD/RTV, chemicznej, farmaceutycznej, informatycznej, oświetleniowej, meblarskiej, produkcji opakowań, produkcji elementów wyposażenia przestrzeni publicznych)

-    projektanci-praktycy (absolwenci kierunków wzorniczych uczelni wyższych, wykonujący zawód projektantów) oraz pracownicy naukowi i doktoranci o specjalizacjach związanych z projektowaniem nowych produktów i usług

Grupy docelowe szczegółowo opisane są w regulaminie warsztatów.

UWAGA! Pierwszeństwo w procesie rekrutacyjnym mają osoby biorące udział w warsztatach organizowanych osobno dla przedsiębiorców i projektantów w ramach projektu Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego.

Rekrutacja:

Ankietę rekrutacyjną należy dostarczyć najpóźniej do dnia 07.03.2013r. do Punktu rekrutacyjnego: Urząd Miejski Wrocławia, Biuro Rozwoju Gospodarczego, ul. G. Zapolskiej 4 (pok. 115), 50-032 Wrocław w dni robocze, w godzinach 8:00-15:30. Można dostarczyć ją za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu rezerwacji miejsca, jednak wymaga to osobistego złożenia podpisu pod ankietą w Punkcie rekrutacyjnym, najpóźniej w dniu 07.03.2013, w wyżej podanych godzinach.

Uczestnictwo w warsztatach jest BEZPŁATNE.

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego to projekt realizowany przez Województwo Dolnośląskie, Gminę Wrocław i Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, wspierający współpracę przedsiębiorcy-nauka

 

 Projekt "Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Data: 27.02.2013 Aktualizacja: 06.03.2013
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
CSS XHTML WEB S508 projekt i wykonanie vstudio.pl